Timisoara
Click for Timisoara, Romania Forecast
Arad
Click for Arad, Romania Forecast
Welcome to Fotbal vest online
Home  ·  Redactia  ·  Publicitate  ·  Contact  ·  Abonare  ·  Fotbal vest in format PDF  

  Liga I
· RezultateAcces liber
· ACS Poli
· StiriAcces liber

  Reclame
licitatii
ripensia ripensia shop

  Liga a II-a
   UTA B.D.
   Ripensia Timisoara
   FC Caransebes
   ASU Poli
   StiriAcces liber

  Liga a III-a
   Milenium Giarmata
   Mamma Mia
   Vulturii Lugoj
   FC Hunedoara
   FCM Resita
   Muncitorul Resita
   National Sebis
   CS Ineu
   CNS Cetate Deva
   Gloria Lunca Teuz Cermei
   UTA BD II
   ACS POLI II
   CS Ghiroda
   Soimii Lipova
   Centrul National de pregatire Timisoara
   Stiri

  Liga a IV-a
· Arad- rezultate
 - Stiri
· Timis- rezultate
 - Stiri
· Caras- rezultate
 - Stiri
· Hunedoara- rezultate

  Judet
· Stiri TM, AR, CS

  Juniori
· Stiri

  Muzeu Fotbal vest


  Europa League - rezultate

Turul I preliminar (tur: 2-4 iulie 2013; retur: 9-11 iulie 2013)

Tur

Metalurg Skopje - Qarabag FK		0-1
Sliema Wanderers - Khazar Lankaran	1-1
JK Trans Narva - Gefle IF 		0-3
Bala Town FC - FC Levadia Tallinn	1-0
ÍF Fuglafjordur - Linfield FC 		0-2
FC Astana - Botev Plovdiv 		0-1
Chikhura Sachkhere - FC Vaduz 		0-0 
FC Milsami Orhei - FC Dudelange 	1-0
FC Gandzasar - FC Aktobe 		1-2
FC Celik Niksic - Budapest Honvéd 	1-4
UE Santa Coloma - HŠK Zrinjski 		1-3
FK Teteks - FC Pyunik 			1-1
Hibernians FC - FK Vojvodina 		1-4
İnter Bakı PİK - IFK Mariehamn 		1-1
AS Jeunesse Esch - TPS Turku 		2-0
FK Kruoja - FC Dinamo Minsk 		0-3
FC Flora Tallinn - FK Kukesi 		1-1
FK Sūduva - FK Turnovo 			2-2
KF Laçi - F91 Differdange 03 		0-1
FC Torpedo Kutaisi - MŠK Žilina 	0-3
Tromso IL - NK Celje 			1-2
FC Tiraspol - Skonto FC 		0-1
Prestatyn Town - Liepajas Metalurg	1-2
PFC Levski Sofia - FC Irtysh Pavlodar	0-0
KS Teuta - FC Dacia Chisinau		3-1
Víkingur - TPS Inter Turku		1-1
VMFD Zalgiris - Saint Patrick's		2-2
Broughton FC - FK Ventspils		1-1
FK Sarajevo - AC Libertas		1-0
Videoton FC - Mladost Podgorica		2-1
FK Rudar Pljevlja - FC Mika		1-0
Drogheda United FC - Malmö FF		0-0
NK Domzale - Astra Giurgiu		0-1
Crusaders FC - Rosenborg BK		1-2
SP La Fiorita - Valletta FC		0-3
Breidablik - FC Santa Coloma		4-0
KR Reykjavík - Glentoran FC		0-0
IBV - HB Tórshavn			1-1

Retur

FC Mika - FK Rudar Pljevlja		1-1
TPS Turku - AS Jeunesse Esch 		2-1
F91 Differdange 03 - KF Laçi 		2-1
Linfield FC - ÍF Fuglafjørdur 		3-0
TPS Inter Turku - Víkingur 		0-1
Patrick's Athletic - VMFD Žalgiris 	1-2
Ventspils - Broughton FC 		0-0
Vaduz - Chikhura Sachkhere 		1-1
Pyunik - FK Teteks 			1-0
Vojvodina - Hibernians FC 		3-2
Dudelange - FC Milsami Orhei 		0-0
Dacia Chisinau - KS Teuta 		2-0
Plovdiv - FC Astana 			5-0
Qarabağ FK - FK Metalurg Skopje 	1-0
AC Libertas - FK Sarajevo 		1-2
HŠK Zrinjski - UE Santa Coloma 		1-0
Glentoran FC - KR Reykjavík 		0-3
FK Kukësi - FC Flora Tallinn 		0-0
FC Irtysh Pavlodar - PFC Levski Sofia	2-0
FC Santa Coloma - Breidablik		0-0
Skonto FC - FC Tiraspol			4-2
Valletta FC - SP La Fiorita		1-0  
Liepajas Metalurg - Prestatyn Town	3-4
Rosenborg BK - Crusaders FC		7-2
Budapest Honvéd - FC Celik Niksic	9-0
NK Celje - Tromso IL			0-2
FC Dinamo Minsk - FK Kruoja		5-0
FK Turnovo - FK Sūduva			5-4
IFK Mariehamn - İnter Bakı PİK		0-2
HB Tórshavn - IBV			0-1
FC Aktobe - FC Gandzasar		2-1
Astra Giurgiu - NK Domzale		2-0
Gefle IF - JK Trans Narva		5-1
Mladost Podgorica - Videoton FC		1-0
Khazar Lankaran - Sliema Wanderers	1-0
MŠK Žilina - FC Torpedo Kutaisi		3-3
FC Levadia Tallinn - Bala Town FC	3-1
Malmö FF - Drogheda United FC		2-0

Turul II preliminar (tur: 18 iulie 2013; retur: 25 iulie 2013)

Tur

Irtysh Pavlodar - NK Široki Brijeg	3-2
FC Dila Gori - Aalborg BK		3-0
Ventspils - Jeunesse Esch 		1-0
Levadia Tallinn - Pandurii Târgu Jiu	0-0
Dinamo Minsk - Lokomotiva Zagreb 	1-2
Mladost Podgorica - FK Senica 		2-2
FC Honka Espoo - Lech Poznań 		1-3
Qarabağ - GKS Piast Gliwice		2-1
Shakhtyor Soligorsk - Milsami Orhei	1-1
HŠK Zrinjski - Botev Plovdiv		1-1
Skonto - FC Slovan Liberec 		2-1
Beroe Stara Zagora - Hapoel Tel-Aviv FC	1-4
Malmö - Hibernian FC 			2-0
Petrolul Ploieşti - Víkingur 		3-0
Maccabi Haifa FC - Khazar Lankaran 	2-0
Strømsgodset IF - Debreceni VSC 	2-2
IL Hødd - Aktobe 			1-0
Rosenborg - Saint Johnstone 		0-1
Anorthosis Famagusta - Gefle IF 	3-0 
Tromso IL - İnter Bakı 			2-0
Chornomorets Odesa - Dacia Chisinau 	2-0
IFK Göteborg - FK AS Trenčín 		0-0
Differdange - FC Utrecht 		2-1
Valletta - FC Minsk 			1-1
FK Kukësi - FK Sarajevo 		3-2 
FC Thun - Chikhura Sachkhere 		2-0
FK Jagodina - FC Rubin Kazan 		2-3
Žalgiris - FC Pyunik 			2-0
Skoda Xanti - Linfield 			0-1
AC Sparta Praha - BK Häcken 		2-2
Trabzonspor AŞ - Derry City FC 		4-2
Astra Giurgiu - AC Omonia 		1-1
Vojvodina - Honvéd Budapest		2-0
Steaua Rosie Belgrad - IBV		2-0
HNK Hajduk Split - FK Turnovo		2-1
Olimpija Ljubljana - MŠK Žilina		3-1
WKS Śląsk Wrocław - Rudar Pljevlja	4-0
HNK Rijeka - Prestatyn Town		5-0
KR Reykjavík - Standard Liège		1-3
Breidablik - SK Sturm Graz		0-0

Retur

NK Široki Brijeg - Irtysh Pavlodar	2-0
Aalborg BK - FC Dila Gori		0-0
Jeunesse Esch - Ventspils		1-4
Pandurii Târgu Jiu - Levadia Tallinn	4-0
Lokomotiva Zagreb - Dinamo Minsk	2-3
FK Senica - Mladost Podgorica		0-1
Lech Poznań - FC Honka Espoo		2-1
GKS Piast Gliwice - Qarabağ		2-1
Milsami Orhei - Shakhtyor Soligorsk	1-1
Botev Plovdiv - HŠK Zrinjski		2-0
FC Slovan Liberec - Skonto		1-0 
Hapoel Tel-Aviv FC - Beroe Stara	2-2	
Hibernian FC - Malmö 			0-7
Víkingur - Petrolul Ploieşti		0-4
Khazar Lankaran - Maccabi Haifa FC	0-8
Debreceni VSC - Strømsgodset IF		0-3
Aktobe - IL Hødd			2-0
Saint Johnstone - Rosenborg		1-1
Gefle IF - Anorthosis Famagusta		4-0
İnter Bakı - Tromso IL			1-0
Dacia Chisinau - Chornomorets Odesa	2-1
FK AS Trenčín - IFK Göteborg		2-1
FC Utrecht - Differdange		3-3
FC Minsk - Valletta			2-0
FK Sarajevo - FK Kukësi			0-0
Chikhura Sachkhere - FC Thun		1-3
FC Rubin Kazan - FK Jagodina		1-0
FC Pyunik - Žalgiris			1-1
Linfield - Skoda Xanti			1-2
BK Häcken - AC Sparta Praha		1-0
Derry City FC - Trabzonspor AŞ		0-3
AC Omonia - Astra Giurgiu		1-2
Honvéd Budapest - Vojvodina		1-3
IBV - Steaua Rosie Belgrad		0-0
FK Turnovo - HNK Hajduk Split		1-1
MŠK Žilina - Olimpija Ljubljana		2-0
Rudar Pljevlja - WKS Śląsk Wrocław	2-2
Prestatyn Town - HNK Rijeka		0-3
Standard Liège - KR Reykjavík		3-1
SK Sturm Graz - Breidablik		0-1

Turul III (tur: 1 august 2013; retur: 8 aug. 2013)

Tur

Petrolul Ploieşti - Vitesse		1-1
AS Trenčín - Astra Giurgiu		1-3
Tromsø IL - FC Differdange		1-0
Pandurii Tg Jiu - Hapoel		1-1
Motherwell FC - FC Kuban Krasnodar	0-2
Saint-Étienne - Milsami			3-0
FK Jablonec - Strømsgodset		2-1
Qarabağ - Gefle				1-0
HNK Rijeka - Žilina			2-1
Asteras Tripolis - Rapid Wien		1-1 
Botev Plovdiv - VfB Stuttgart		1-1
GD Estoril-Praia - Hapoel Ramat Gan	0-0
FK Vojvodina - Bursaspor		2-2
Skoda Xanti - Standard			1-2
BK Häcken - Thun			1-2
FC Minsk - Saint Johnstone		0-1
Chornomorets - Steaua Rosie Belgrad	3-1
Swansea City FC - Malmö FF		4-0
Sevilla FC - Mladost Podgorica 		3-0
Široki Brijeg - Udinese Calcio		1-3
Hajduk Split - FC Dila Gori		0-1
Ventspils - Maccabi Haifa		0-0
Slovan Liberec - FC Zürich		2-1
FK Kukësi - Metalurh Donetsk		2-0
Dinamo Minsk - Trabzonspor		0-1
FC Aktobe - Breidablik			1-0
Śląsk Wrocław - Club Brugge		1-0 
Randers - Rubin Kazan			1-2
Žalgiris - Lech Poznań			1-0

Retur

Vitesse - Petrolul Ploieşti		1-2		
Astra Giurgiu - AS Trenčín		2-2 
FC Differdange - Tromsø IL		1-0 
Hapoel - Pandurii Tg Jiu		1-2
FC Kuban Krasnodar - Motherwell FC	1-0 
Milsami - Saint-Étienne 		0-3
Strømsgodset - FK Jablonec		1-3 
Gefle - Qarabağ 			0-2
Žilina - HNK Rijeka 			1-1
Rapid Wien - Asteras Tripolis		3-1 
VfB Stuttgart - Botev Plovdiv 		0-0
Hapoel Ramat Gan - GD Estoril-Praia	0-1 
Bursaspor - FK Vojvodina		0-3 
Standard - Skoda Xanti 			2-1
Thun - BK Häcken			1-0 
Saint Johnstone - FC Minsk		0-1
Steaua Rosie Belgrad - Chornomorets	0-0 
Malmö FF - Swansea City FC 		0-0
Mladost Podgorica - Sevilla FC		1-6 
Udinese Calcio - Široki Brijeg		4-0 
FC Dila Gori - Hajduk Split		1-0 
Maccabi Haifa - Ventspils		3-0 
FC Zürich - Slovan Liberec		1-2 
Metalurh Donetsk - FK Kukësi 		1-0
Trabzonspor - Dinamo Minsk 		0-0
Breidablik - FC Aktobe			1-2 (d.p.) 
Club Brugge - Śląsk Wrocław		3-3 
Rubin Kazan - Randers 			2-0
Lech Poznań - Žalgiris			2-1 

Play-off (tur: 22 aug. 2013; retur: 29 aug. 2013)

Tur

Swansea City - Petrolul Ploieşti	5-1
Pandurii Târgu Jiu - SC Braga 		0-1
Maccabi Haifa - Astra Giurgiu		2-0 
Molde FK - Rubin Kazan 			0-2
FK Kukesi - Trabzonspor			0-2		
Esbjerg - Saint-Étienne 		4-3
Grasshopper - Fiorentina 		1-2		
Udinese - Slovan Liberec		1-3
Dinamo Tbilisi - Tottenham 		0-5
Estoril Praia - FC Pasching		2-0 
Nõmme Kalju - FC Dnipro 		1-3
Partizan - FC Thun			1-0 
Elfsborg - Nordsjælland 		1-1
FC Sevilla - Slask			4-1		
Salsburg - Zalgiris 			5-0
Qarabag - Eintracht Frankfurt 		0-2
FC Minsk - Standard Liege 		0-2
Jablonec - Real Betis 			1-2
Rijeka - Stuttgart			2-1
Chornomorets Odesa - Skënderbeu		1-0 	
Maccabi Tel-Aviv s-a calificat din oficiu 
(Paok Salonik a mers in play-off-ul pentru CL
in locul echipei Metalist Harkov)
ST Gallen - Spartak Moscova 		1-1
Kuban Krasnodar - Feynoord 		1-0
SV Zulte Warengem - Apoel FC		1-1 
Rapid Viena - FC Dila Gori		1-0 
Tromsø IL - Beşiktaş 			2-1
Apollon Limassol - Nice			2-0
FC Aktobe - Dinamo Kiev			2-3
Atromitos FC - AZ Alkmaar		1-3
FH Hafnarfjördur - KRC Genk		0-2
Vojvodina - FC Sheriff			1-1			

Retur

Petrolul Ploieşti - Swansea City	2-1 
SC Braga - Pandurii Târgu Jiu 	0-1 (0-2 dupa prelungiri)
Astra Giurgiu - Maccabi Haifa		1-1 
Rubin Kazan - Molde FK			3-0 
Trabzonspor - FK Kukesi			3-1
Saint-Étienne - Esbjerg			0-1 
Fiorentina - Grasshopper		0-1 
Slovan Liberec - Udinese		1-1
Tottenham - Dinamo Tbilisi		3-0 
FC Pasching - Estoril Praia		1-2 
FC Dnipro - Nõmme Kalju			2-0 
FC Thun - Partizan			3-0 
Nordsjælland - Elfsborg			0-1 
Slask - FC Sevilla			0-5	
Zalgiris - Salsburg			0-2 
Eintracht Frankfurt - Qarabag		2-1 
Standard Liege - FC Minsk		3-1 
Real Betis - Jablonec			6-0 
Stuttgart - Rijeka			2-2 
Skënderbeu - Chornomorets Odesa		1-0 (6-7 dupa penalti-uri) 
Maccabi Tel-Aviv s-a calificat din oficiu 
(Paok Salonik a mers in play-off-ul pentru CL
in locul echipei Metalist Harkov)
Spartak Moscova - ST Gallen		2-4 
Feynoord - Kuban Krasnodar		1-2 
Apoel FC - SV Zulte Warengem		1-2 
FC Dila Gori - Rapid Viena		0-3 
Beşiktaş - Tromsø IL			2-0
Nice - Apollon Limassol			1-0 
Dinamo Kiev - FC Aktobe			5-1 
AZ Alkmaar - Atromitos FC		0-1 (intrerupt in min. 59 din motive de siguranta) 
KRC Genk - FH Hafnarfjördur		5-2 
FC Sheriff - Vojvodina			2-1

 

 
  Abonati
User

Parola


  De Toate Pentru Toti
· Vocea porumbelului
· Replay
· Cainii latra, caravana trece
· Fotbal la timpul trecut...
· Coltul microbistului comod
· Urechea ciulita
· Plicu'
· Adunate din iarba
· Scart, scart pana mart'
· Zig*Zag
· Stop pe piept

  Informatii
Timisoara
Click for Timisoara, Romania Forecast
Arad
Click for Arad, Romania Forecast

  International
· Anglia- stiri
· Franta- stiri
· Germania- stiri
· Italia- stiri
· Olanda- stiri
· Portugalia- stiri
· Scotia- stiri
· Serbia- stiri
· Spania- stiri
· Ungaria- stiri

· Champions League
        - Stiri
        - Fazele inferioareAcces liber
        - Grupele A si BAcces liber
        - Grupele C si DAcces liber
        - Grupele E si FAcces liber
        - Grupele G si HAcces liber
        - Fazele superioareAcces liber
· Europa League
        - Stiri
        - Fazele inferioareAcces liber
        - Grupele A si BAcces liber
        - Grupele C si DAcces liber
        - Grupele E si FAcces liber
        - Grupele G si HAcces liber
        - Grupele I si JAcces liber
        - Grupele K si LAcces liber
        - Fazele superioareAcces liber

  Anuar 2013 - 2014
anuar Fv

A aparut pe piata al 9-lea Anuar Fotbal vest (sezonul 2013-2014). Pretul este 20 RON.

  Linkuri

Am fost acolo

Florin Matei

Mihai Comsulea

Ripensia Timisoara

Rezultate Liga 1